lázně Zlín

Asociace bazénů a saun české republiky logo Asociace pracovníků v regeneraci logo
časté dotazy FAQ

časté dotazy

Vy se ptáte - my odpovídáme

Přijímáte k platbě "poukázky - stravenky"?

Ano, akceptujeme při platbě tyto poukázky: Sodexo Pass - Dárkový Pass, Flexi Pass, Fokus Pass, Relax Pass. UNIŠEK Chéque Déjeuner - Unišek, Cadhoc.

Je možné elektronický čip zabezpečit proti ztrátě?

Ano, při koupi elektronického čipu si ho můžete u nás zdarma "zaheslovat". V případě že ho ztratíte, nám zavoláte a dle vašeho hesla čip zablokujeme. O peníze, které máte na čipu, nepřijdete. Ty vám převedeme na nový čip.

Kde mohu použít abonentní čip?

Můžete využít služeb v areálu Hradská 888 - kryté bazény a také pro vstup do sauny. V letních měsících můžete elektronický čip využít i pro vstup na letní koupaliště Zelené na Bartošově čtvrti a koupaliště Panorama na Jižních svazích.

Mohu u vás platit kartou?

Zakoupení poukazů, abonentního náramku a dobíjení čipového náramku je možné platit kartou.

Co je to abonentní vstupné?

Abonentní vstupné = elektronický čip, nahrazuje papírové hodnotové permanentky a časové předplatné. Abonentní elektronický čip je možno zakoupit za 160 Kč.

Je možné zakoupit plavenky (poukazy) jako dárek?

Ano, nabízíme DÁRKOVÉ POUKAZY na plavání a saunu v hodnotě 300 Kč, 500 Kč a 1000 Kč. Platnost poukazů je 24 měsíců od data zakoupení. Hodnotu poukazu je možno dobít s 10% bonusem na abonentní čipový náramek, který je možné zakoupit za 160 Kč. Při vkladu 3000 Kč na čipový náramek je bonus 20%.

Od kdy bude otevřen venkovní bazén v sezoně 2015?

Venkovní bazén bude otevřen od 1.5.2015.

Vyhodnocení ranního koupání na koupališti PANORAMA.

Od pondělí 30. 6. 2014 do 29. 8. 2014 probíhalo zkušebně ranní plavání pro naše abonenty na koupališti PANORAMA.
Koupaliště bylo otevřeno pro abonenty (majitele modrých a žlutých čipů) vždy – za každého počasí – od 6:00 do 9:00 hod v pondělí, středu a pátek.

Za uvedenou dobu koupaliště navštívilo 161 zákazníků. V sezoně 2015 tuto službu poskytovat nebudeme. V ranních hodinách bude dle počasí otevřen venkovní bazén v areálu na ul. Hradská.

Co se opravuje na budově 25m bazénu?

Budova 25m bazénu byla poprvé uvedena do provozu v roce 1953. Od té doby proběhlo několik oprav samotného bazénu a technologie.
Od února 2014 do prosince 2014 probíhala rekonstrukce vnějších stěn budovy, rekonstrukce střechy a statické zabezpečení celé budovy. V roce 2015 budou opraveny sprchy, v roce 2016 šatny. V roce 2016 se bude také rekonstruovat posilovna a v přízemí se vybuduje dětský bazén s celým novým zázemím.

Jak se plave v drahách 50m bazénu?

To je velmi složitá otázka.
Od 1. 10. do 30. 6. každého roku je na našich stránkách v sekci AKTUALITY uložen harmonogram „50m bazén plavání v drahách“, kde je po dnech týdenní rozpis plavání na délky a šířky. Tato tabulka vychází z dlouhodobých pronájmů plaveckých subjektů plavajících v našem areálu. Ale i zde nastávají změny, které jsou závislé na školních prázdninách, závodech, soustředěních, aktuálním příchodu dalších škol do plavání veřejnosti, případně i našich technologických odstávkách.
Aktuální informace je vždy na monitoru ve vstupní hale 50m bazénu u pokladen nebo přímo u naší paní pokladní – tel. 577 599 911.

Nabízíte výuku plavání i pro dospělé?

Jak funguje bazén? Jaký je rozdíl mezi pitnou vodou a bazénovou vodou?

Jak funguje vstupní systém v areálech?

Vladimír Karfík

Zimní lázně poekonstrukci 2014

© Steza Zlín, spol.s r.o. 2015 | webdesign, XHTML, CSS, PHP SKILL production s.r.o | správa Sophics s.r.o | XHTML 1.0 valid | CSS 2.1 valid